Okey Oyna ,101 Oyna , 51 Oyna, 34 Oyna Okey Oyunu Tavla Oyunu Batak Oyunu 101 Oyunu İnndir Oyunu İnndir WwW.OyunLokali.Com
100.000 Kredi Paketi Satın Al
Ana Sayfa | Hakkımızda | Reklam | Yardım ve Destek
Sitemizin Toplam Üye Sayısı 81415 Oyunumuzda Şuan Toplam : 11 ve sitemizi gezen 1173 üyemiz bulunmaktadır.
  Rumuzunuz
  Şifreniz
Şifremi Unuttum
Ücretsiz Üyelik
Yardım
22.4.2018 00:20
Bazen nasıl hissetmen gerektiğini bilmezsin... Zor zamanlarında yanında olmasının verdiği vef
25.2.2016 13:24
GÖZDEM
Yoruldum bugün anneee omuzlarım düşük boynum ağrıyor yine, sürüsüyle yüklenmiş sor
25.2.2016 11:52
GÖZDEM
BÜTÜN İNSANLAR SEVER AMA SEVMENİN AĞIRLIĞINI KALDIRAMAZ PESS EDER !BÜTÜN İNSANLAR
Blog Portal
Bugün Şanslıyım
DUYURU
Sorunlarınız için öncelikle yardım bölümüne gözatınız.
Sitemizin Kuralları
Gold Üyelik
Çalınan Rumuzlar
Java Yüklemesi
İletişim
Üye Onay Durumunuz
Büyük Turnuva
Kullanıcı ve üyelerimizden gelen problemler ve sorulardan oluşan soru cevap şeklinde hazırlanmış bir yardım bölümümüz bulunmaktadır. Bu sayede sorun ve problemlere cevap olacak başlıklar dahil edilerek üyelerimizin kendi sorunlarına hızlı çözüm bulabilmeleri sağlanmaktadır.
Sitemizin Kuralları

OyunLokali.com eğlence hizmetlerinden yararlanmak için üyelik zorunludur. Üyeler, üyelik için gerekli bilgileri girmek ve güncel tutmak zorundadırlar. Site içerisinde kullanılan Nickler diğer üyeleri rencide etmeyecek, küfür ve hakaret içermeyecek şekilde üyenin kendisi tarafından belirlenir. Aksi Nick alanların siteye girişleri salon ya da site yöneticileri tarafından engellenecektir.

- Alınan üyelikler sadece kişinin kendisine ait olup, Nick ve şifre bilgileri üçüncü kişilere verilmemelidir. Üyeliğin başka kişilere kullandırılması yasaktır. Aksini ispatlayıcı kesin delil sunulmadıkça, üyenin Nick ve şifresi ile yapılan tüm işlemler üyeliğin asıl sahibi tarafından yapılmış sayılır.

- Siteye yüklenen resimlerden, yükleyen üyenin kendisi sorumludur. Resmin başkasına ait olması, sahibinin izni olmadan kullanılması gibi durumlarda OyunLokali.com sorumlu olarak tutulamaz. OyunLokali.com yüklenen resimlerden tercih ettiklerini ana sayfada, üye sayfalarında, oyunlarda yayınlayabilir, reklam içeriğinde, broşürlerde ya da diğer reklam/tanıtım amaçlı mecralarda kullanabilir. Kendi resimleri dışında resim koyan, manzara, sanatçı, futbolcu gibi resimler koymakta ısrar eden, porno içerikli resim koyan üyeler geçici süre yasaklanır.

- OyunLokali.com veritabanında toplanan üyelik bilgileri, resimler, blog ya da diğer bilgileri, OyunLokali.com dilediği gibi kullanabilir ya da iş ortaklarına kullandırabilir. Sisteme izinsiz giriş ya da diğer yollarla bu verilerin çalınması durumunda OyunLokali.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

- Sitemiz içerisindeki, salon, oyun ya da özel mesajlarda, offline mesajlarda, resim yorumlarında küfür, hakaret, tehdit ya da herhangi bir üye, kişi, kurum ya da kuruluşu rencide edici mesaj, içerik kullanılamaz. Buna uymayan üyelerin siteye girişleri geçici olarak engellenecektir.

- Özel mesajlar dışında, diğer üyelere açık salon, oyun mesajları gibi yerlerde, dini ya da siyasi tartışma yapılması yasaktır.

- Sitemiz hizmetlerini kullanmak için seçilecek olan Nicklar siyasi fikirler konusunda olumlu veya olumsuz fikirler belirtemez. Bu gibi Nicklar operatörler tarafından uyarıldığında değiştirilmek durumundadır. Aksi taktirde üyelik geçiçi veya kalıcı olarak durdurulabilir.

 Bu belge 2014-11-14 tarihinde güncellenmiş ve HackerboyZ Rumuzlu Yönetici Yazmıştır. Ve 11692 Üyemiz Okunmuştur.

<< Tüm yardım dökümanları
Yardım sayfamıza giderek sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Yöneticilere iletmek istediğiniz hata veya mesajları bu sayfamızdan gönderebilirsiniz.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yardım ve Destek | Oyunlokali'ne Reklam verin! | Sponsorlarımız
Oyunlokali.Com Tüm Hakları Saklıdır 2021 Sitemizdeki Resim Yazı ve Tüm Metaryallerin İzinsiz Kullanımı Yasaktır.
Tasarım Ve Kodlama Internetabi